Orbel Corporation
Prodotto No:
060D250-024000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
GASKET FABRIC FOAM D-SHAPED 0.06
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | D-Shape |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Copper Nylon |
| Product Status | Active |
| Series | ULTRAFLEX™ CONDUCTIVE FOAM |
| Type | Fabric Over Foam |
| Length | 24.000" (609.60mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Orbel Corporation |
| Plating | Nickel |
| Height | 0.060" (1.52mm) |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Adhesive |
| Width | 0.250" (6.35mm) |