Steinel America
Prodotto No:
06110
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATING ELEMENT FOR HB1750
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Tool Type | - |
| Air Flow | - |
| Color | Silver |
| Nozzle Opening | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.4 lb (181.44 g) |
| Includes | - |
| Series | - |
| Power - Rated | 1750W |
| For Use With/Related Products | - |
| Approved Countries | - |
| Voltage | 120V |
| Mfr | Steinel America |
| Compatible Tools | HB1750 |
| Approval Agency Marking | - |
| Temperature Range | - |
| Features | - |
| Accessory Type | Heating Element |
| Package | Box |