Casa / Structural, Motion Hardware / 0.625X2.0FLT6061T6511-2
minImg
0.625X2.0FLT6061T6511-2
Remington Industries
Prodotto No:
0.625X2.0FLT6061T6511-2
Descrizione:
0.625X2.0FLT6061T6511-2 5/8" X 2
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 2.000" L x 2.000" W x 0.625" H (50.80mm x 50.80mm x 15.88mm)