Casa / Structural, Motion Hardware / 0.625X3.0FLT6061T6511-2
minImg
0.625X3.0FLT6061T6511-2
Remington Industries
Prodotto No:
0.625X3.0FLT6061T6511-2
Descrizione:
0.625X3.0FLT6061T6511-2 5/8" X 3
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 2.000" L x 3.000" W x 0.625" H (50.80mm x 76.20mm x 15.88mm)