TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
0679904002
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CGPE-105-3/4-X-SP 1=1M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Inner Diameter - Recovered | 0.375" (9.53mm) |
| Shrink Temperature | 85°C |
| Operating Temperature | -70°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Clear |
| Recovered Wall Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | CGPE-105 |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | 144 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 6799 |