Phoenix Contact
Prodotto No:
0706605
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TERM BLK SCREW CLAMP 1POS GRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.066
$4.066
10
$3.9577
$39.577
50
$3.69873
$184.9365
100
$3.402805
$340.2805
250
$3.14393
$785.9825
500
$2.995977
$1497.9885
1000
$2.81104
$2811.04
2500
$2.666327
$6665.8175
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Positions Per Level | 1 |
| Color | Gray |
| Front Panel Wire Connection | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel |
| Panel Mount Type | 2 Piece |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-30 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 5 A |
| Series | CLIPLINE DFK |
| Panel Thickness | 0.020 ~ 0.138" (0.5 ~ 3.5mm) |
| Voltage - UL | 600 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.374" (9.50mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Circular Clamp, Solder Hook |