Phoenix Contact
Prodotto No:
0707060
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TERM BLK HEADER 8POS GREEN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.082
$9.082
10
$8.8369
$88.369
50
$8.25892
$412.946
100
$7.598195
$759.8195
250
$7.02012
$1755.03
500
$6.710325
$3355.1625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Positions Per Level | 8 |
| Color | Green |
| Front Panel Wire Connection | Header, Male Pins |
| Panel Mount Type | Screw Mount - Front Flange |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 10 A |
| Series | COMBICON DFK-MSTB |
| Panel Thickness | 0.020 ~ 0.157" (0.5 ~ 4.0mm) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Features | Lock Opening |
| Package | Bulk |
| Width | 2.362" (60.00mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Quick Connect - 0.110" (2.80mm), Solder Eyelet |