Phoenix Contact
Prodotto No:
0708580
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
TERM BLK SCREW CLAMP 1POS GRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.617
$23.617
10
$21.73125
$217.3125
50
$20.07749
$1003.8745
100
$19.13262
$1913.262
250
$17.951656
$4487.914
500
$16.775613
$8387.8065
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Positions Per Level | 1 |
| Color | Gray |
| Front Panel Wire Connection | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Parallel to Panel |
| Panel Mount Type | 2 Piece |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 1/0-6 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 150 A |
| Series | CLIPLINE HDFKV |
| Panel Thickness | 0.039 ~ 0.236" (1.0 ~ 6.0mm) |
| Voltage - UL | 600 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.740" (18.80mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Screw Terminal |