Phoenix Contact
Prodotto No:
0714024
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TERM BLK SCREW CLAMP 1POS GRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.632
$17.632
10
$17.1494
$171.494
50
$16.02783
$801.3915
100
$14.745615
$1474.5615
250
$13.623722
$3405.9305
500
$12.982548
$6491.274
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Positions Per Level | 1 |
| Color | Gray |
| Front Panel Wire Connection | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry Angled to Panel |
| Panel Mount Type | 2 Piece |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 6-24 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 65 A |
| Series | CLIPLINE HDFK |
| Panel Thickness | - |
| Voltage - UL | 600 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.398" (10.10mm) |
| Rear Panel Wire Connection | Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90° to Panel |