Curtis Industries
Prodotto No:
072121004
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SINGLE STUD #10-32
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.021
$3.021
10
$2.2895
$22.895
25
$2.12192
$53.048
50
$1.90798
$95.399
100
$1.86143
$186.143
250
$1.628756
$407.189
500
$1.489144
$744.572
1000
$1.349532
$1349.532
5000
$1.186664
$5933.32
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 1 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Stud |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Terminal - Width | 19.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height (Max) | 1.688" (42.88mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 50 A |
| Series | 07212100X |
| Type | Post - Single |
| Length | 2.120" (53.85mm) |
| Mfr | Curtis Industries |
| Housing Color | Black |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |