SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0751.0031
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONNECTOR RETAINING SPRING
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.3mm x 32mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 6.3mm x 32mm |
| Voltage | 250V |
| Contact Material | - |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |