SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0751.0042
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
OG CLIP 5X20
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.3325
$0.3325
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Unplated |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | OG |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 500V |
| Contact Material | Bronze |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |