SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0751.0062
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CLIP CARTRIDGE 10A PCB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.152
$0.152
50
$0.11875
$5.9375
100
$0.10735
$10.735
500
$0.08075
$40.375
1000
$0.07524
$75.24
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | OG |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |