SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0751.0142
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CLIP CARTRIDGE 600V 16A PCB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.76
$0.76
50
$0.5643
$28.215
100
$0.4845
$48.45
500
$0.36575
$182.875
1000
$0.35568
$355.68
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia (6.35mm), 0.197" Dia (5mm) |
| Series | OG |
| For Use With/Related Products | 1/4" Dia, 5mm Dia Fuses |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |