SCHURTER Inc.
Prodotto No:
0751.0502
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FUSE CLIP CARTRDGE 1500V 32A PCB
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.0355
$1.0355
50
$0.78185
$39.0925
100
$0.703
$70.3
500
$0.53105
$265.525
1000
$0.49248
$492.48
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | - |
| Current Rating (Amps) | 32 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | Horizontal |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.394" Dia (10mm) |
| Series | CSO |
| For Use With/Related Products | 13/32" Dia Fuses |
| Voltage | 1500V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |