07530GA-24N-AA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
07530GA-24N-AA-00
Descrizione:
FAN BLOWER 75.7X30MM 24VDC WIRE
In magazzino : 30
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Air Flow 13.1 CFM (0.367m³/min)
Noise 43.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.200A
Fan Type Blower
Voltage - Rated 24VDC
Product Status Active
Voltage Range 10 ~ 26.2VDC
RPM 3650 RPM
Features Auto Restart
Width 30.00mm
Operating Temperature -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Static Pressure 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square/Rounded - 75.7mm L x 75.7mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 25°C
Material - Blade Plastic
Series 07530GA
Power (Watts) 4.8 W