0.75X1.0FLT6061T6511-8
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X1.0FLT6061T6511-8
Descrizione:
0.75X1.0FLT6061T6511-8 3/4" X 1"
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 8.000" L x 1.000" W x 0.750" H (203.20mm x 25.40mm x 19.05mm)