0.75X2.5FLT6061T6511-4
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X2.5FLT6061T6511-4
Descrizione:
0.75X2.5FLT6061T6511-4 3/4" X 2-
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 4.000" L x 2.500" W x 0.750" H (101.60mm x 63.50mm x 19.05mm)