0.75X4.0FLT6061T6511-1
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X4.0FLT6061T6511-1
Descrizione:
0.75X4.0FLT6061T6511-1 3/4" X 4"
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 1.000" L x 4.000" W x 0.750" H (25.40mm x 101.60mm x 19.05mm)