Casa / Structural, Motion Hardware / 0.75X6.0FLT6061T6511-10
minImg
0.75X6.0FLT6061T6511-10
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X6.0FLT6061T6511-10
Descrizione:
3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 10.000" L x 6.000" W x 0.750" H (254.00mm x 152.40mm x 19.05mm)