Casa / Structural, Motion Hardware / 0.75X6.0FLT6061T6511-48
minImg
0.75X6.0FLT6061T6511-48
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X6.0FLT6061T6511-48
Descrizione:
3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 48.000" L x 6.000" W x 0.750" H (1219.20mm x 152.40mm x 19.05mm)