0.75X6.0FLT6061T6511-6
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X6.0FLT6061T6511-6
Descrizione:
3/4" X 6" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 6.000" L x 6.000" W x 0.750" H (152.40mm x 152.40mm x 19.05mm)