0.75X8.0FLT6061T6511-1
Remington Industries
Prodotto No:
0.75X8.0FLT6061T6511-1
Descrizione:
3/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
Type Aluminum Flat Bar
Specifications 1.000" L x 8.000" W x 0.750" H (25.40mm x 203.20mm x 19.05mm)