Phoenix Contact
Prodotto No:
0790433
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN TERM BLK FEED THROUGH GRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.0725
$9.0725
10
$8.8236
$88.236
50
$8.246
$412.3
100
$7.58632
$758.632
250
$7.009138
$1752.2845
500
$6.679279
$3339.6395
1000
$6.267017
$6267.017
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Bolt and Nut |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 11.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 41 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | CLIPLINE OTTA |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.1-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |