Phoenix Contact
Prodotto No:
0790446
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN TERM BLK DISCONNECT GRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$21.1755
$21.1755
10
$20.5941
$205.941
50
$19.247
$962.35
100
$17.70724
$1770.724
250
$16.360026
$4090.0065
500
$15.590108
$7795.054
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Bolt and Nut |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 11.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 36 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | CLIPLINE OTTA |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Slide |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.1-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |