Phoenix Contact
Prodotto No:
0790491
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN TERM BLK FEED THROUGH GRAY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.332
$23.332
10
$22.69835
$226.9835
50
$21.21369
$1060.6845
100
$19.51642
$1951.642
250
$18.031418
$4507.8545
500
$17.182973
$8591.4865
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Bolt and Nut |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 18.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 101 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 115 A |
| Series | CLIPLINE OTTA |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-25mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |