Phoenix Contact
Prodotto No:
0790556
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN TERM BLK GROUND 14-26AWG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.1135
$23.1135
10
$22.4846
$224.846
50
$21.014
$1050.7
100
$19.33288
$1933.288
250
$17.861862
$4465.4655
500
$17.021378
$8510.689
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Bolt and Nut |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 10.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 24 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 20 A |
| Series | CLIPLINE OTTA |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.1-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-26 AWG |