Serpac
Prodotto No:
07S,BK
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 6.880"L X 4.880"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.2
$15.2
10
$13.27245
$132.7245
25
$12.06576
$301.644
50
$10.37647
$518.8235
100
$9.16997
$916.997
250
$7.722056
$1930.514
500
$6.756799
$3378.3995
1000
$6.27417
$6274.17
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 33.6in² (217cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.880" L x 4.880" W (174.75mm x 123.95mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.363 lb (164.65 g) |
| Ratings | IP40 |
| Design | Split Sides and Slanted Top |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | SL |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Serpac |
| Features | PCB Supports |
| Height | 1.860" (47.24mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 07S |