NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
08015SS-24N-AL-00
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.0465
$8.0465
10
$7.68075
$76.8075
25
$7.22342
$180.5855
50
$6.94906
$347.453
100
$6.40053
$640.053
250
$5.989028
$1497.257
500
$5.8976
$2948.8
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 33.9 CFM (0.949m³/min) |
| Noise | 34.0dB |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.120A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 12 ~ 26.4VDC |
| RPM | 3100 RPM |
| Mfr | NMB Technologies Corporation |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Auto Restart, Locked Rotor Sensor |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.140 in H2O (34.9 Pa) |
| Bearing Type | Sleeve |
| Approval Agency | - |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | 08015SS |
| Power (Watts) | 2.88 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | 08015SS |