08025KA-12N-EA-00
NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
08025KA-12N-EA-00
Descrizione:
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Guida per l'utente
Air Flow 38.8 CFM (1.09m³/min)
Noise 34.0dB
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 12VDC
Product Status Obsolete
Voltage Range 6 ~ 13.8VDC
RPM 3250 RPM
Features -
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Series -
Power (Watts) 2.76 W