Bel Fuse Inc.
Prodotto No:
0804-WFAN-02
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
ANTENNA WIFI PCB 5G
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.4835GHz, 4.9GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | Wi-Fi |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | IPEX |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | WiFi |
| VSWR | 1.9 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.44175GHz, 5.3875GHz |
| Mfr | Bel Fuse Inc. |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dBi, 2dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |