Phoenix Contact
Prodotto No:
0808053
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
WIRE MARKER SLIP-ON 23X4MM TRANS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -50°C ~ 80°C |
| Series | CLIPLINE PATG |
| Type | Wire Marker Carrier, Slip-On |
| Legend | Blank |
| Size | 0.91" W x 0.16" L (23.0mm x 4.0mm) |
| Color | Transparent |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Cable Diameter | 1.181" ~ 1.378" (30.00mm ~ 35.00mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | PATG |