NMB Technologies Corporation
Prodotto No:
08080EA-12S-E6-D2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
80X80X80MM, 12VDC, 15,800/16,300
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$62.871
$62.871
10
$56.87935
$568.7935
25
$53.13692
$1328.423
50
$52.3887
$2619.435
100
$48.272445
$4827.2445
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Air Flow | 141.0 CFM (3.95m³/min) |
| Noise | 79.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 9.80A |
| Fan Type | Tubeaxial (Dual) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| RPM | 15800 RPM Front, 16300 RPM Rear |
| Mfr | NMB Technologies Corporation |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Auto Restart, Dual Speed, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 80.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Static Pressure | 10.000 in H2O (2490.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cULus, VDE |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | 08080EA |
| Power (Watts) | 118 W |
| Package | Box |