Phoenix Contact
Prodotto No:
0816760
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
UNPRINT MARKER LABEL 2500 PIECE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$38.1805
$38.1805
10
$35.1272
$351.272
50
$32.4539
$1622.695
100
$30.926585
$3092.6585
250
$29.01775
$7254.4375
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Printer Name | 0804501, 0804663, 1085260, 5145384 |
| Applications | Device Marker |
| Material | Polyester |
| Product Status | Active |
| Series | EML |
| Label Size | 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm) |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 0.748" (19.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Body | Polyester (PET) |
| Package | 2500 per Roll |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.236" (6.00mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | - |
| Color - Background | White |