Phoenix Contact
Prodotto No:
0816854
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
UNPRINT MARKER LABEL 2500 PIECE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$130.834
$130.834
10
$120.36975
$1203.6975
50
$111.21023
$5560.5115
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Printer Name | 5145384, 5146477 |
| Applications | Device Marker |
| Material | Polyester |
| Product Status | Active |
| Series | EML |
| Label Size | 1.04" x 0.47" (26.5mm x 12mm) |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 1.043" (26.50mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Body | Polyester (PET) |
| Package | 2500 per Roll |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.472" (12.00mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | - |
| Color - Background | Silver |