Phoenix Contact
Prodotto No:
0818027
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LABELS FOR THERMAL TRANS PRINTER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Printer Name | 0804501, 0804663, 1085260, 5145384 |
| Applications | Device Marker |
| Material | Polyester |
| Product Status | Active |
| Series | EML |
| Label Size | 1.575" W x 0.984" L (40.00mm x 25.00mm) |
| For Use With/Related Products | Thermal Transfer Printer |
| Length | 1.575" (40.00mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Body | Polyester (PET) |
| Package | 1000 per Roll |
| Label Type | Die Cut |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Diameter - Label | - |
| Location | - |
| Color - Background | White |