Sumida America Components Inc.
Prodotto No:
0830CDMCCDS-220MC
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
FIXED IND 22UH 3A 145 MOHM SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.1115
$1.1115
10
$1.02885
$10.2885
25
$0.95
$23.75
50
$0.79154
$39.577
100
$0.744135
$74.4135
250
$0.664924
$166.231
500
$0.569943
$284.9715
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 3.9A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.319" L x 0.307" W (8.10mm x 7.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 145mOhm Max |
| Inductance | 22 µH |
| Series | 0830CDMCC/DS |
| Type | Molded |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Sumida America Components Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |