Desco
Prodotto No:
09184
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
WRISTSTRAP JEWEL MAGSNAP ONYX 6'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$25.1845
$25.1845
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Strap Material | Elastic Fabric |
| Strap Closure | Cam Lock |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | One Size |
| Color | Black |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Product Status | Active |
| Resistance | 1 MOhms |
| Series | Jewel® |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Mfr | Desco |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | Coiled |
| Number of Conductors | 1 |