Desco
Prodotto No:
09187
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
JEWEL MGSNP ADJ MTL ONYX 6' CRD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$35.8625
$35.8625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Strap Material | Metal |
| Strap Closure | Expansion |
| Strap Termination | 4mm Snap Stud |
| Size | One Size |
| Color | Onyx |
| Cord Termination | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| Product Status | Active |
| Series | Jewel® MagSnap |
| Type | Wrist Strap with Cord |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Mfr | Desco |
| Features | Includes Alligator Clip Adapter, Magnetic Strap Connection |
| Package | Bulk |
| Cord Type | Coiled |
| Number of Conductors | 2 |