HARTING
Prodotto No:
09200030301
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ3A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.621
$10.621
10
$9.41165
$94.1165
25
$9.04932
$226.233
50
$8.68737
$434.3685
100
$8.204675
$820.4675
250
$7.480756
$1870.189
500
$6.998118
$3499.059
1000
$6.41896
$6418.96
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 1.102" L x 1.575" W x 0.906" H (28.00mm x 40.00mm x 23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200030 |