HARTING
Prodotto No:
09200030327
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ3A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.163
$7.163
10
$6.4752
$64.752
25
$6.11724
$152.931
50
$5.96809
$298.4045
100
$5.669695
$566.9695
250
$5.072886
$1268.2215
500
$4.774472
$2387.236
1000
$4.177663
$4177.663
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Size | 3A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 1.102" L x 1.575" W x 0.906" H (28.00mm x 40.00mm x 23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Black |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200030 |