HARTING
Prodotto No:
09200030720
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ3A PG11
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.728
$9.728
10
$8.759
$87.59
25
$8.25132
$206.283
50
$8.03966
$401.983
100
$7.828095
$782.8095
250
$6.981816
$1745.454
500
$6.558667
$3279.3335
1000
$5.797014
$5797.014
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | - |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Size | 3A |
| Thread Size | PG11 |
| Size / Dimension | 0.945" L x 0.945" W x 2.244" H (24.00mm x 24.00mm x 57.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Hood |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood - Coupling |
| Housing Color | Gray |
| Style | Bottom Entry |
| Features | Cable to Cable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200030 |