HARTING
Prodotto No:
09200031643
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ3A PG11
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$13.8035
$13.8035
10
$12.23695
$122.3695
25
$11.76594
$294.1485
50
$11.29531
$564.7655
100
$10.66774
$1066.774
250
$9.726442
$2431.6105
500
$9.098948
$4549.474
1000
$8.345921
$8345.921
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP44 |
| Housing Material | Zinc, Die Cast |
| Size | 3A |
| Thread Size | PG11 |
| Size / Dimension | 1.063" L x 1.102" W x 2.142" H (27.00mm x 28.00mm x 54.40mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood - 90° |
| Housing Color | Gray |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200031 |