HARTING
Prodotto No:
09200100321
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ10A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$27.55
$27.55
10
$24.1243
$241.243
25
$23.08158
$577.0395
50
$22.33716
$1116.858
100
$21.59255
$2159.255
250
$20.401288
$5100.322
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 10A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 3.189" L x 1.161" W x 1.024" H (81.00mm x 29.50mm x 26.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200100 |