HARTING
Prodotto No:
09200102612
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT MALE 10POS+1GND SCREW
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.822
$17.822
10
$15.60565
$156.0565
25
$14.93172
$373.293
50
$14.45007
$722.5035
100
$13.96842
$1396.842
250
$13.197742
$3299.4355
500
$12.812403
$6406.2015
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+Ground |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10A |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200102 |