HARTING
Prodotto No:
09200102812
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT FEMALE 10POS+1GND SCREW
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$20.3205
$20.3205
10
$17.7973
$177.973
25
$17.02856
$425.714
50
$16.47946
$823.973
100
$15.930075
$1593.0075
250
$15.051192
$3762.798
500
$14.611741
$7305.8705
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+Ground |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10A |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200102 |