HARTING
Prodotto No:
09200103101
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
INSERT FEMALE 10POS+1GND CRIMP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.2965
$22.2965
10
$19.52345
$195.2345
25
$18.67966
$466.9915
50
$18.07698
$903.849
100
$17.474395
$1747.4395
250
$16.510316
$4127.579
500
$16.028248
$8014.124
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 10+Ground |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 10A |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | Han® |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Contact Material | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200103 |