HARTING
Prodotto No:
09200162614
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
HAN 16A MALE SCREW TERMINAL INSE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$27.208
$27.208
10
$23.82885
$238.2885
25
$22.79924
$569.981
50
$22.06375
$1103.1875
100
$21.32826
$2132.826
250
$20.151514
$5037.8785
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 16+Ground |
| Termination Style | Screw |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | 16A |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Gray |
| Current Rating (Amps) | 16A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Han® A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Insert |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200162 |