HARTING
Prodotto No:
09200320231
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BASE SIDE ENTRY SZ32A PG29
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$54.188
$54.188
10
$49.72395
$497.2395
25
$47.81198
$1195.2995
50
$46.21807
$2310.9035
100
$43.668175
$4366.8175
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 32A |
| Thread Size | PG29 |
| Size / Dimension | 4.173" L x 2.244" W x 3.220" H (106.00mm x 57.00mm x 81.80mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Box Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Side Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200320 |