HARTING
Prodotto No:
09200320301
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ32A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$31.787
$31.787
10
$27.8388
$278.388
25
$26.6361
$665.9025
50
$25.77692
$1288.846
100
$24.91774
$2491.774
250
$23.542976
$5885.744
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 32A |
| Thread Size | - |
| Size / Dimension | 4.016" L x 2.205" W x 1.126" H (102.00mm x 56.00mm x 28.60mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Locking Clip (2) on Base Bottom |
| Series | Han® A |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Base - Panel Mount |
| Housing Color | Gray |
| Style | Bottom Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 09200320 |